RP6
Dodany: Komentarzy: 0

Pancernik.eu głównym sponsorem Reprezentacji Polski!

Takie informacje lubimy najbardziej! Mamy zaszczyt poinformować, że głównym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej została firma pancernik.eu!

Sklep pancernik.eu powstał w listopadzie 2012 r., aby wnieść nowy standard w kategorii sklepów z akcesoriami dla smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych. Oferuje najnowszą ofertę znanych producentów takich jak Spigen czy Belkin oraz wprowadzają na polski rynek nowe marki, aby każdy klient miał szeroki dostęp do najnowszych, najlepszych oraz unikalnych produktów w danej kategorii. Znajdziecie u nich wyłącznie sprawdzone i trwałe futerały na telefon, ładowarki do telefonów oraz inne akcesoria GSM, wygodnie pogrupowane według modeli.

W ofercie posiada też ogromny wybór futerałów na telefony, a także obudowy na IPhone w wielu wersjach kolorystycznych i modnych wzorach. Oferuje także niezwykle praktyczne osłony na wyświetlacze telefonów wykonane ze szkła hartowanego. Dzięki temu wyświetlacz jest chroniony nie tylko przed popękaniem w wyniku uderzenia, ale również przed zarysowaniami powstającymi podczas codziennego użytkowania.

Kod promocyjny na produkty z oferty pancernik.eu

Z okazji Mistrzostw Świata, nasz dumny sponsor przygotował coś ekstra dla wszystkich kibiców Reprezentacji Polski. Od dnia dzisiejszego do 21 października wjeżdża specjalny kod promocyjny uprawniający do 15% zniżki na wszystkie produkty z oferty pancernik.eu!

W jaki sposób skorzystać ze zniżki? Podczas dokonywania zakupów w polu "Mam kupon rabatowy" wpisujesz hasło: RP6. Rabat nalicza się automatycznie.

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement